Hakkımızda

1988 yılından itibaren ahşap dekorasyon ve iç dekorasyon alanlarında uzmanlaşmaya yönelen Canoğlu Mobilya & Ahşap Dekorasyon, uzun yılların verdiği deneyimler sonucu özellikle modern ahşap dekorasyon ve iç dekorasyon tasarımlarıyla çok iddialı bir duruma gelmiştir. Dizaynı tamamen bize ait olan modern mutfak, yatak odası, yemek odası, üniteler, hilton lavabolar, ahşap merdiven, pergola ve kamelyalar ile siz değerli müşterilerimizin her türlü modern ahşap ihtiyaçları doğrultunsunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Kurulmuş olduğumuz günden itibaren kaliteli ürünleri ve yenilikçi tasarım anlayışıyla hizmet vermeyi ilke edinmiş ve bu felsefe ile bir çok projeye başarı ile imza atmış bulunuyoruz. Tasarıma ve detaylara vermiş olduğumuz önemi, kaliteli malzeme ve el işçiliğimizle birleştirerek mekanları baştan aşağı yeniliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup,  istekleri doğrultusunda alanımızda profesyonel hizmet sunuyoruz.

MİSYON & VİZYONUMUZ
Temel değerlerimiz yenilikçilik, fonksiyonellik ve kullanım rahatlığı ile müşterilerimizin hayatını ve yaşam alan alanlarını zenginleştirermek.

Uzun süreli başarılı müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir değer yaratmak için güçlü, güvenilir bir marka olup, her geçen gün sektörde daha büyüyerek ilerlemeyi esas edinmek.